Msze św. w Bazylice Sejneńskiej

msze

W niedziele i święta
7:00, 8:30, 10:00, 11:30 (suma), 13:00 (w języku litewskim), 17:30
W dni powszednie
6:30, 8:00, 17:30

Zobacz więcej »

Figura Matki Boskiej Sejneńskiej

madonna0

Łaskami słynąca figura Matki Boskiej z Dzieciątkiem, od 1602 roku jest przedmiotem kultu religijnego w Sejnach. Figura wraz z cokołem posiada 145 cm wysokości (bez korony), jest misternie wyrzeźbiona...

Zobacz więcej »

Liturgia
na dziś

biblia

Aktualny kalendarz liturgiczny i czytania mszalne na stronie niezbednik.niedziela.pl

Zobacz więcej »

I Kongres Różańcowy - zaproszenie do Krasnegoboru

20.05.2022

I KR DE Logo Zaproszenie do Sanktuarium Matki Bożej Królowej Różańca Świętego w Krasnymborze - Stacja dorosłych I Kongresu Różańcowego Diecezji Ełckiej

Rok 2022 w naszej Diecezji Ełckiej jest rokiem I Kongresu Różańcowego. Dziękujemy za 30 lat istnienia Diecezji Ełckiej. W dniu 28 maja (w sobotę) w Sanktuarium Matki Bożej Różańcowej w Krasnymborze przeżywać będziemy Stację Dorosłych I Kongresu Różańcowego DE. Przygotowany jest ciekawy program, którego centralnym wydarzeniem będzie Msza Św. pod przewodnictwem Biskupa Ełckiego Jerzego Mazura SVD o godz. 12.00.

Do Sanktuarium Matki Bożej Królowej Różańca Świętego w Krasnymborze na dzień 28 maja zapraszam w imieniu swoim, całej wspólnoty parafialnej oraz w imieniu Biskupa Ełckiego każdą Maryjną Wspólnotę: wszystkie Koła Różańcowe, Róże Różańcowe, osoby indywidualne i grupy zorganizowane -  osoby wszystkich stanów i zawodów.

U stóp Różańcowej Matki Krasnoborskiej, przy Jej Cudownym Wizerunku modlić się będziemy za nasze rodziny, parafie, naszą diecezję; o pokój w umęczonej wojną Ukrainie i o pokój w Ojczyźnie naszej i w naszych domach.

Matka Boża Królowa Różańca Świętego oczekuje w Krasnymborze. Zaczynamy o godz. 9.00. Do zobaczenia 28 maja 2022 r. Niech nie zabraknie nikogo, kto kocha Najświętszą Maryję Pannę i komu drogi jest Różaniec!!

Ks. Dariusz Rogiński 
Kustosz Sanktuarium Matki Bożej Różańcowej w Krasnymborze

Krasnybór, dnia 06.05.2022r.

Pokoje Gościnne

slajd3a

Oferujemy pobyt i wypoczynek w naszych pokojach gościnnych.

STOLICA TYTULARNA Abp Jana Romeo Pawłowskiego

abp pawlowski

Sekretariat Stanu Stolicy Apostolskiej - delegat do spraw przedstawicielstw papieskich w świecie

BIOGRAM

Muzeum Kresów Rzeczypospolitej Obojga Narodów w Sejnach

MuzeumKresow ban

fl

Muzeum Ziemi Sejneńskiej

STONZ baner

Najnowsze zdjęcia